Candy Gelsin .com tutkulu girişimcilerin yönetiminde Türkiye’nin dört bir yanında ki sağlıklı ev yapımı tatlı ve çikolatalarını müşterileriyle buluşturan bir aracı pazayeridir.

Kurucularımız ve ekibimiz hayatlarının büyük bir bölümünde tatlı ve çikolata tutkusunu taşıyarak, diğer tutkunlarla bu lezzetleri paylaşmak istediler. Tatlısı,yemişi lezzeti ünlü olan şehirlere,köylere gittiler.Amacımız, Türkiye’de meşhur olan lezzetleri en kaliteli ve özenle seçilmiş malzemelerle üretilen tatlıları,şekerlemeleri ve çikolataları müşterilerimize sunmaktır. Giresun ve Ordu’nun en iyi fındıklarından üretilen çikolatalarımızdan, Trakya’nın ev yapımı tatlılarına, doğu mutfağından, Akdeniz’e, Ege’nin kalbinden, İç Anadolu’nun eşsiz ve ulaşılması zor tatlılarına kadar, geniş bir yelpazede ürünler sunuyoruz.

Candy Gelsin .com olarak, doğallığı ve kaliteyi en önemli önceliğimiz olarak belirledik.Tüm ürünlerimiz özenle seçilmiştir ve mümkün olduğunca doğal ve kaliteli malzemeler kullanılarak üreticiler tarafından üretilmiştir. Üretici ve Tüketici arasında köprüyüz. Ürünlerimiz arasında çeşitli tatlılar, şekerlemeler, çikolatalar ve daha pek çok lezzetli ürünler bulabilirsiniz.Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizim için her zaman önceliklidir. Bu nedenle, en iyi hizmeti sunmak için,sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Üreticilerimiz satın aldığınız ürünleri özenle paketleyip, hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimatını sağlıyoruz.

Candy Gelsin ekibi olarak, sizlere lezzetli tatlar sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz ve bunu yaparken en yüksek kalite standartlarını ve en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin beğenisini kazanmak için özveriyle çalışıyor ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hazırız.

Sen İste Candy Gelsin

Hergün Farklı Fırsatlar

Özel indirimler ve kampanyalar

Hızlı Kargo

Aynı gün hızlı kargo fırsatı

Müşteri Memnuniyeti

7 gün aktif müşteri temsilcilerimiz

0
Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi.