İlgili yasa ve yönetmelik gereği lütfen aşağıdaki mesafeli satışlar ön bilgiler ve bilgilendirme formu metnimizi okuyunuz. candygelsin.com websitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

CANDYGELSİN.com AİT BİLGİLER

Ünvanı: CandyGelsin.com Volkan Özyurt
Adres: Ege mah: Aydın Blvr.Renkli Evler sitesi,A blok Daire:40 Kuşadası/Aydın
Telefon: 0 546 930 55 56
E-posta: destek@candygelsin.com

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜNLERE AİT TEMEL ÖZELLİKLER

Elektronik ortamda alınan ürün ya da ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka, renk ve içerikleri alışveriş ekranında görüldüğü ve belirtildiği gibidir.

FİYAT, ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Elektronik ortamda alınan ürünlerin satış bedelleri alışveriş ekranında görüldüğü ve belirtildiği gibidir. 18 yaşından küçük kişiler ve kısıtlılar www.candygelsin.com adresinden alışveriş yapamazlar.

ÖDEME BİLGİLERİ, TESLİMAT BİLGİLERİ

www.candygelsin.com adresinden yaptığınız alışverişler için ödemeler kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir.

Abonelik durumlarında kartınızdan abonelik seçeneğinize bağlı olarak her hafta/ her ay ödemesini alabilmemiz için kart limitinizin yeterli olması, kartınızın online işlemlere açık olması, kartınızın sanal kart olmaması, kartınızın 3D’siz işlemlere açık olması ve kartınızın son kullanma tarihinin doğru girilmiş olması gereklidir.

Kredi kartı bilgileriniz BDDK lisanslı veri merkezlerinde saklanır. Biz ve hiçbir servis sağlayıcısı tarafından erişilemez.
Ürünün teslimi, siparişin verilip, sözleşmenin internet ortamında onaylanması ile ürün detayında belirtilen tarihlerde alıcı tarafından internet sitesine üyelik sırasında bildirilen kişi ve adrese teslim edilmek üzere kargo firmasına verilir.
Teslimat masrafları (kargo ücreti vb.) alıcıya aittir. Satıcı satış anında yürüttüğü ve www.candygelsin.com internet sitesinde şartlarını ilan ettiği kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu teslimat masraflarının tamamını ya da bir kısmını alıcıya yansıtmayabilir.

Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması halinde veya genel olarak teslimatın kabul edilmemesinden satıcı sorumlu tutulmaz.
Kargo alıcıya teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek herhangi bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerin durumu kontrol edilmelidir. Ürünlerde bir hasar görüldüğü durumda, alıcı ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını istemek zorundadır. Kargo kabul edilmemiş ve söz konusu tutanak da tutulmuş ise durum tutanağın alıcıda kalan kopyası ile birlikte en kısa sürede satıcıya sözleşmede belirtilen iletişim araçları kullanılarak derhal bildirilmelidir.

Alıcı tarafından kargodan tutanak tutturulmaksızın itirazsız teslim alınan ürünlerin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.
Satıcı haklı bir nedenle Sözleşme konusu ürün / hizmeti tedarik edemeyeceğinin anlaşılması halinde alıcıyı bilgilendirerek onayını almak sureti ile eşit kalite ve fiyatta başka bir mal / hizmeti tedarik edebilir ya da o ürünün maddi değerini iade edebilir.

CAYMA HAKKI VE KULLANIM BİLGİLERİ

Yasal düzenlemeler gereğince, kullanılmamış olsa dahi, gıda maddesi olarak tanımlanan niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı bulunmamaktadır. (Kargo taşınması esnasında hasar görmüş ürünler hariçtir) Ayrıca; mal / ürünün, ambalaj ve içeriğinin kargoda  hasar görmesi halinde veya son kullanım tarihinin geçmiş olması halinde cayma hakkına sahiptir. Bu cayma hakkını ürünün kendisine tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde kullanabilir.

İTİRAZ VE ŞİKAYETLERİN ÇÖZÜMLENMESİ

Alıcı, satın aldığı ürünlerle ilgili talep ve şikayetlerini satıcının yukarıda belirtilmiş olan e-posta adresine iletebilir. Haklı talep ve şikayetlerin derhal çözümlenmesi için satıcı sorunu uzlaşma yolu ile çözümlemeyi dener, ancak; alıcı, dilerse şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri gereğince ve belirlenen parasal sınırlar dahilinde, Tüketicilerin mal / hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine yapabilirler.

GEÇERLİLİK

İş bu Mesafeli Satışlar Ön Bilgiler ve Bilgilendirme Formundaki tüm açıklamalar ve bilgiler alıcının işbu formu internet ortamında onayladığı an itibari ile geçerlidir ve alıcı tarafından www.candygelsin.com isimli  internet sitemizde elektronik ortamda okunup teyidinden sonra, alıcı tarafından kabul edilerek elektronik ortamda onaylanan sözleşme şartlarında sözleşme oluşacak ve ilgili hükümler saklı kalmak üzere tarafların Sözleşme’den doğan ödeme ve teslim yükümlülüklerini yerine getirdikleri zamana kadar yürürlükte kalacaktır.

Bu Sözleşme’den ve / veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Satıcı kayıtları (bilgisayar-ses kayıtları gibi manyetik ortamdaki kayıtlar dahil) kesin delil oluşturur.

Alıcı, bu Sözleşme’de ve ayrılmaz parçasını oluşturan sipariş-sözleşme ön bilgilendirme formunda yazılı tüm koşulları ve açıklamaları okuduğunu, satışa konu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda önceden bilgi sahibi olduğunu, ön bilgileri internet sitesi’nde elektronik ortamda gördüğünü, böylece tüm bunlara elektronik ortamda teyit-onay vererek ürünü sipariş ettiğini ve işbu Sözleşme hükümlerini kabul ettiğini beyan eder.

0
Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi.